Redakcja

Zapraszamy do współpracy ilustratorów oraz autorów książek dla dzieci i młodzieży, zarówno edukacyjnych, jak i beletrystycznych. 
Ze względu na dużą liczbę propozycji zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzenia wybranym osobom.

Poniżej kilka zasad:

  • dla ilustratorów:
  1. Przykłady prac lub linki do galerii internetowych prosimy przesyłać na adres propozycje-ilustracje@zielonasowa.pl, w temacie e-maila wpisując „ilustrator”.
  2. Jeśli Autor już wcześniej publikował, prosimy w treści e-maila oprócz krótkiej noty o sobie podać listę ilustrowanych książek, wydawcę oraz w miarę możliwości linki do tych publikacji.

 

  • dla autorów:
  1. Prace prosimy nadsyłać pocztą elektroniczną na wybrany adres: propozycje-edukacyjne@zielonasowa.plpropozycje-powiesc@zielonasowa.pl.
  2. W temacie e-maila prosimy krótko określić rodzaj publikacji i wiek odbiorcy, np. ćwiczenia ortograficzne kl. I–III, bajki o smokach 4–6 lat, wierszowane zagadki dla przedszkolaków, powieść dla młodzieży itd.
  3. Próbkę należy ograniczyć do maksimum 20 stron maszynopisu (streszczenie oraz wybrany fragment tekstu).
  4. Na pierwszej stronie pracy prosimy podać swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres, nr telefonu, adres e-mailowy).
  5. Jeśli autor już wcześniej publikował, prosimy podać listę wydanych utworów, wydawcę oraz krótki opis książki.
  6. Niezamówionych materiałów redakcja nie odsyła oraz nie udostępnia wewnętrznych recenzji.

Zastosowanie powyższych zasad przyspieszy zapoznanie się z propozycją.
Życzymy powodzenia! 

 

Administratorem danych osobowych podanych w treści przesłanego zapytania jest Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 94, piętro 12, 00-807.

Można się z nami kontaktować na adres email: wydawnictwo@zielonasowa.pl, poprzez formularz kontaktowy pod adresem www.zielonasowa.pl/kontakt/, telefonicznie pod numerem  +48 (22) 379 85 50.

Administrator danych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres e-mail iod@zielonasowa.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z rozpatrzeniem Państwa propozycji współpracy lub udzieleniem odpowiedzi na pytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych, jakim jest przeanalizowanie oferty w celu nawiązania współpracy.

Dane będą przechowywane do czasu wyrażenia przez Państwa ewentualnego sprzeciwu na przetwarzanie danych. Do Państwa oferty możemy w każdym momencie wrócić i możemy być zainteresowani nawiązaniem współpracy.

Odbiorcami danych będą upoważnieni pracownicy administratora danych oraz podmioty zapewniające obsługę IT systemów informatycznych.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo zadania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe znajdują się powyżej.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak w niektórych przypadkach może być niezbędne do zrealizowania przesłanego zgłoszenia.

PEŁNA INFORMACJA NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH >>>

Zielona Sowa wykorzystuje pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.
W dowolnym momencie możesz wyłączyć obsługę plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej »

X
×

Zapisz się
do newslettera

Dodatkowo otrzymasz 30% rabatu
na Twoje najbliższe zakupy