Puchata Foczka - Zosia i jej zoo

Ocena:
Autor: Amelia Cobb
Data wydania: 2015
EAN: 9788379831265
Format: 128x198
Oprawa: Miękka
Liczba stron: 128
Wiek czytelnika: 6-8 lat
Seria: Zosia i jej zoo
  • papier 14,99 zł szt.

Azyl Zoologiczny to wyjątkowe miejsce założone przez pana Horacego. Horacy podróżuje po całym świecie i często spotyka różne egzotyczne zwierzęta, które potrzebują pomocy i są w niebezpieczeństwie. Uratowane zwierzęta trafiają do Azylu Zoologicznego, gdzie odnajdują nowy dom i mają wspaniałą opiekę.

Zosia mieszka w Azylu Zoologicznym, gdzie zawsze dzieje się coś ekscytującego. Dziewczynka kocha zwierzęta i uwielbia się nimi zajmować. Ma też pewien niezwykły dar… rozumie mowę zwierząt! Jest to jej największy sekret.

Zosia bardzo się martwi, bo Azylowi Zoologicznemu grozi zamknięcie. Dziewczynka MUSI znaleźć sposób, by uratować ogród, bo inaczej nowo przybyła mała foczka straci dom.

 

RECENZJA - kiedymamaniespi.blogspot.com
Książka z serii Zosia i jej zoo. Tytułowa Zosia mieszka wraz ze swoją mamą Leną  a Azylu Zoologicznym, którego właścicielem jest jej stryjeczny dziadek Horacy. W tej książce poznamy historię małej białej foczki, którą z jej domu zabrali myśliwi dla jej pięknego białego futra. Na szczęście dziadek Horacy ją uratował i przetransportował balonem do Azylu Zoologicznego. [czytaj więcej>>]

 

 

PATRONI:

     

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach:

Zielona Sowa wykorzystuje pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.
W dowolnym momencie możesz wyłączyć obsługę plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej »

X
×

Zapisz się
do newslettera

Dodatkowo otrzymasz 30% rabatu
na Twoje najbliższe zakupy